B048F320M30 Vicor Corp
  • More about B048F320M30 Vicor Corp
    B048F320M30 Vicor Corp
    B048F320M30 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. B048F320M30 is described as BCM BUS CONVERTER 32V 300W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE