MV036F180M007 Vicor Corp
  • More about MV036F180M007 Vicor Corp
    MV036F180M007 Vicor Corp
    MV036F180M007 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. MV036F180M007 is described as DC DC CONVERTER 18V 120W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS