MV036T045M027 Vicor Corp
  • More about MV036T045M027 Vicor Corp
    MV036T045M027 Vicor Corp
    MV036T045M027 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. MV036T045M027 is described as DC DC CONVERTER 4.5V 120W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"