P045T048T32AL Vicor Corp
  • Available: 20
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about P045T048T32AL Vicor Corp
    P045T048T32AL Vicor Corp
    P045T048T32AL is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. P045T048T32AL is described as V.I CHIP PRM REGULATOR 48V 320W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vicor Corp
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"