P048T048T12AL Vicor Corp
  • Available: 10
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about P048T048T12AL Vicor Corp
    P048T048T12AL Vicor Corp
    P048T048T12AL is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. P048T048T12AL is described as V.I CHIP PRM REGULATOR 48V 120W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC