V150A12T500BN Vicor Corp
  • More about V150A12T500BN Vicor Corp
    V150A12T500BN Vicor Corp
    V150A12T500BN is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V150A12T500BN is described as CONVERTER MOD DC/DC 12V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH