V150A12T500BS Vicor Corp
  • More about V150A12T500BS Vicor Corp
    V150A12T500BS Vicor Corp
    V150A12T500BS is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V150A12T500BS is described as CONVERTER MOD DC/DC 12V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS