V150A15T500BN2 Vicor Corp
  • More about V150A15T500BN2 Vicor Corp
    V150A15T500BN2 Vicor Corp
    V150A15T500BN2 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V150A15T500BN2 is described as CONVERTER MOD DC/DC 15V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE