V150A24M500BN2 Vicor Corp
  • More about V150A24M500BN2 Vicor Corp
    V150A24M500BN2 Vicor Corp
    V150A24M500BN2 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V150A24M500BN2 is described as CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM