V150A36M500B Vicor Corp
  • More about V150A36M500B Vicor Corp
    V150A36M500B Vicor Corp
    V150A36M500B is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V150A36M500B is described as CONVERTER MOD DC/DC 36V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH