V150A36T500BN3 Vicor Corp
  • More about V150A36T500BN3 Vicor Corp
    V150A36T500BN3 Vicor Corp
    V150A36T500BN3 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V150A36T500BN3 is described as CONVERTER MOD DC/DC 36V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE