V150A48M500BF Vicor Corp
  • More about V150A48M500BF Vicor Corp
    V150A48M500BF Vicor Corp
    V150A48M500BF is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V150A48M500BF is described as CONVERTER MOD DC/DC 48V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F