V300A15T500BG2 Vicor Corp
  • More about V300A15T500BG2 Vicor Corp
    V300A15T500BG2 Vicor Corp
    V300A15T500BG2 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V300A15T500BG2 is described as CONVERTER MOD DC/DC 15V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"