V300B24E150BN2 Vicor Corp
  • More about V300B24E150BN2 Vicor Corp
    V300B24E150BN2 Vicor Corp
    V300B24E150BN2 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V300B24E150BN2 is described as CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM