V300B24E150BS Vicor Corp
  • More about V300B24E150BS Vicor Corp
    V300B24E150BS Vicor Corp
    V300B24E150BS is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V300B24E150BS is described as CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM