V375A12M600BN3 Vicor Corp
  • More about V375A12M600BN3 Vicor Corp
    V375A12M600BN3 Vicor Corp
    V375A12M600BN3 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V375A12M600BN3 is described as CONVERTER MOD DC/DC 12V 600W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED