V375A12M600BS2 Vicor Corp
  • More about V375A12M600BS2 Vicor Corp
    V375A12M600BS2 Vicor Corp
    V375A12M600BS2 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V375A12M600BS2 is described as CONVERTER MOD DC/DC 12V 600W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS