V375A15M600BF2 Vicor Corp
  • More about V375A15M600BF2 Vicor Corp
    V375A15M600BF2 Vicor Corp
    V375A15M600BF2 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V375A15M600BF2 is described as CONVERTER MOD DC/DC 15V 600W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK