V375A36M500BN3 Vicor Corp
  • More about V375A36M500BN3 Vicor Corp
    V375A36M500BN3 Vicor Corp
    V375A36M500BN3 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V375A36M500BN3 is described as CONVERTER MOD DC/DC 36V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F