V375A48M600BG2 Vicor Corp
  • More about V375A48M600BG2 Vicor Corp
    V375A48M600BG2 Vicor Corp
    V375A48M600BG2 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V375A48M600BG2 is described as CONVERTER MOD DC/DC 48V 600W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL