V375A54M600B3 Vicor Corp
  • More about V375A54M600B3 Vicor Corp
    V375A54M600B3 Vicor Corp
    V375A54M600B3 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V375A54M600B3 is described as CONVERTER MOD DC/DC 54V 600W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"