V48A12T500B3 Vicor Corp
  • More about V48A12T500B3 Vicor Corp
    V48A12T500B3 Vicor Corp
    V48A12T500B3 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V48A12T500B3 is described as CONVERTER MOD DC/DC 12V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK