V48A12T500BL2 Vicor Corp
  • More about V48A12T500BL2 Vicor Corp
    V48A12T500BL2 Vicor Corp
    V48A12T500BL2 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V48A12T500BL2 is described as CONVERTER MOD DC/DC 12V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V