V48A15T500BF Vicor Corp
  • More about V48A15T500BF Vicor Corp
    V48A15T500BF Vicor Corp
    V48A15T500BF is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V48A15T500BF is described as CONVERTER MOD DC/DC 15V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK