V48A24T500B2 Vicor Corp
  • More about V48A24T500B2 Vicor Corp
    V48A24T500B2 Vicor Corp
    V48A24T500B2 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V48A24T500B2 is described as CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Vicor Corp
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F