V48A24T500BL2 Vicor Corp
  • More about V48A24T500BL2 Vicor Corp
    V48A24T500BL2 Vicor Corp
    V48A24T500BL2 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V48A24T500BL2 is described as CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM