V48A28T500BL Vicor Corp
  • More about V48A28T500BL Vicor Corp
    V48A28T500BL Vicor Corp
    V48A28T500BL is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V48A28T500BL is described as CONVERTER MOD DC/DC 28V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK