V48A28T500BS Vicor Corp
  • More about V48A28T500BS Vicor Corp
    V48A28T500BS Vicor Corp
    V48A28T500BS is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V48A28T500BS is described as CONVERTER MOD DC/DC 28V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE