V48A28T500BS2 Vicor Corp
  • More about V48A28T500BS2 Vicor Corp
    V48A28T500BS2 Vicor Corp
    V48A28T500BS2 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V48A28T500BS2 is described as CONVERTER MOD DC/DC 28V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK