V48A48T500BS2 Vicor Corp
  • More about V48A48T500BS2 Vicor Corp
    V48A48T500BS2 Vicor Corp
    V48A48T500BS2 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. V48A48T500BS2 is described as CONVERTER MOD DC/DC 48V 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM