VI-25F-MU-F2 Vicor Corp
  • More about VI-25F-MU-F2 Vicor Corp
    VI-25F-MU-F2 Vicor Corp
    VI-25F-MU-F2 is manufactured by Vicor Corp and is categorized in the DC/DC Converters category. VI-25F-MU-F2 is described as CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK