CMF552M2000JKEA Vishay /Dale
  • More about CMF552M2000JKEA Vishay /Dale
    CMF552M2000JKEA Vishay /Dale
    CMF552M2000JKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF552M2000JKEA is described as RES 2.2M OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM