CMF5536K500DHEB Vishay /Dale
  • More about CMF5536K500DHEB Vishay /Dale
    CMF5536K500DHEB Vishay /Dale
    CMF5536K500DHEB is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF5536K500DHEB is described as RES 36.5K OHM 1/2W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS