CMF554R7000JNR6 Vishay /Dale
  • More about CMF554R7000JNR6 Vishay /Dale
    CMF554R7000JNR6 Vishay /Dale
    CMF554R7000JNR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF554R7000JNR6 is described as RES 4.7 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS