CMF604K0200FHEB70 Vishay /Dale
  • More about CMF604K0200FHEB70 Vishay /Dale
    CMF604K0200FHEB70 Vishay /Dale
    CMF604K0200FHEB70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CMF604K0200FHEB70 is described as RES 4.02K OHM 1W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F