RER70F4221RCSL Vishay /Dale
  • More about RER70F4221RCSL Vishay /Dale
    RER70F4221RCSL Vishay /Dale
    RER70F4221RCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER70F4221RCSL is described as RES CHAS MNT 4.22K OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE