RER70F42R2RCSL Vishay /Dale
  • More about RER70F42R2RCSL Vishay /Dale
    RER70F42R2RCSL Vishay /Dale
    RER70F42R2RCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER70F42R2RCSL is described as RES CHAS MNT 42.2 OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM