RER70F95R3RCSL Vishay /Dale
  • More about RER70F95R3RCSL Vishay /Dale
    RER70F95R3RCSL Vishay /Dale
    RER70F95R3RCSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Other Mount Resistors category. RER70F95R3RCSL is described as RES CHAS MNT 95.3 OHM 1% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS