TNPW121012K7BEEN Vishay /Dale
  • More about TNPW121012K7BEEN Vishay /Dale
    TNPW121012K7BEEN Vishay /Dale
    TNPW121012K7BEEN is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW121012K7BEEN is described as RES 12.7K OHM 0.1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK