TNPW12101K40BEEN Vishay /Dale
  • More about TNPW12101K40BEEN Vishay /Dale
    TNPW12101K40BEEN Vishay /Dale
    TNPW12101K40BEEN is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW12101K40BEEN is described as RES 1.4K OHM 0.1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE