TNPW12101K78BEEN Vishay /Dale
  • More about TNPW12101K78BEEN Vishay /Dale
    TNPW12101K78BEEN Vishay /Dale
    TNPW12101K78BEEN is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW12101K78BEEN is described as RES 1.78K OHM 0.1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED