TNPW12101K80BEEN Vishay /Dale
  • More about TNPW12101K80BEEN Vishay /Dale
    TNPW12101K80BEEN Vishay /Dale
    TNPW12101K80BEEN is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW12101K80BEEN is described as RES 1.8K OHM 0.1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT