TNPW12101K96BEEN Vishay /Dale
  • More about TNPW12101K96BEEN Vishay /Dale
    TNPW12101K96BEEN Vishay /Dale
    TNPW12101K96BEEN is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW12101K96BEEN is described as RES 1.96K OHM 0.1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE