TNPW12108K20BEEN Vishay /Dale
  • More about TNPW12108K20BEEN Vishay /Dale
    TNPW12108K20BEEN Vishay /Dale
    TNPW12108K20BEEN is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TNPW12108K20BEEN is described as RES 8.2K OHM 0.1% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK