MCA12060D8450BP100 Vishay Beyschlag
  • More about MCA12060D8450BP100 Vishay Beyschlag
    MCA12060D8450BP100 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCA12060D8450BP100 is described as RES SMD 845 OHM 0.1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Beyschlag
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"