MCS04020C1824FE000 Vishay Beyschlag
  • More about MCS04020C1824FE000 Vishay Beyschlag
    MCS04020C1824FE000 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCS04020C1824FE000 is described as RES SMD 1.82M OHM 1% 1/10W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE