TZX11D-TR Vishay Semiconductor
  • More about TZX11D-TR Vishay Semiconductor
    TZX11D-TR Vishay Semiconductor
    TZX11D-TR is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. TZX11D-TR is described as DIODE ZENER 11V 500MW DO35. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE