TZX12D-TR Vishay Semiconductor
  • More about TZX12D-TR Vishay Semiconductor
    TZX12D-TR Vishay Semiconductor
    TZX12D-TR is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. TZX12D-TR is described as DIODE ZENER 12V 500MW DO35. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK