TZX5V6D-TR Vishay Semiconductor
  • More about TZX5V6D-TR Vishay Semiconductor
    TZX5V6D-TR is manufactured by Vishay Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. TZX5V6D-TR is described as DIODE ZENER 5.6V 500MW DO35. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"