D2TO035C2R200FTE3 Vishay Sfernice
  • More about D2TO035C2R200FTE3 Vishay Sfernice
    D2TO035C2R200FTE3 is manufactured by Vishay Sfernice and is categorized in the SMD Chip Resistors category. D2TO035C2R200FTE3 is described as RES SMD 2.2 OHM 1% 35W TO263. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Sfernice
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F